BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 9

13 lata 9 miesiąc temu #23785 przez Scholastyka21
super konkurs, ale szkoda że znowu na facebooku :/
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23790 przez Katarzyna
Pomyślimy nad konkursem tutaj. Napiszcie tutaj: www.zapytajpolozna.pl/forum/forum-ciaza-...rs/Page-5.html#21571

Jakie może być zadanie konkursowe dla kobiet w ciąży i mam.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23796 przez sylwus136
konkurs fajny ale tez mi sie nie podoba ze na faceboku;/
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23804 przez Mirella
Zgadzam się z dziewczynami, szkoda ze na facebooku, nie mam konta i nie mogę wziąć udzialu, a nie założę bo portale tego typu mnie nie interesują :(
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23813 przez Katarzyna
To może pomyślimy o kompromisie. Jak będą konkursy na Facebooku to będzie można tutaj też publikować. Warunek: tylko raz można się zgłosić albo na forum albo na Facebooku.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23827 przez kasiora
Mi bardzo sie podoba ze konkursy sa na facebook-u. :)
rozwiazuje to problemy jakie mielismy w poprzednich konkursach, typu : oszustwa w glosowaniu, zamieszczanie po pare zdjec przez jedna osobe, rozne pretensje od forumowiczek o oszustwa administratorow / moderatorow... itp...
od kiedy konkursy sa na facebook-u wlasciwie to wszystko sie skonczylo :silly:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23906 przez Scholastyka21
Pani Kasiu myślę że jak konkurs na facebooku to na facebooku, a jak na forum to na forum, bo potem wy możecie mieć niepotrzebny problem z weryfikacją.

Kasiora może i masz rację, ale ja odczuwam przez to że ostatnio same konkursy na facebooku jak by nam forum wymierało, a przecież tego nikt nie chce.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23915 przez jedynaczka
też jestem na tym, żeby konkursy były na forum, facebook to nie forum.. i faktycznie jakoś spokojnie bardzo na forum...
konkursy są ciekawe ze świetnymi nagrodami ale wydaje mi sie że przeniesienie konkursów to nie jest rozwiązaniem problemów z oszustami..
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23924 przez sylwus136
mirella mnie tez potrale tego typu w ogole nie interesuja.Załozyłam konto ale nie mam zamiaru go prowadzic ani szczerze nie mam pojecia jak ono dokladnie działa.

facebook to facebook a nasze forum to nasze forum.ostatnio strasznie tu cicho.Czasami tu wchodze a tu normalnie grobowa cisza.Konkury tu przyciagały jednak jakis ludzi a tak to lipa.

a na forum tez jest sposob zeby nie oszukiwać.Podajesz swoje imie i nazwisko pod danym np.zdjecim konkursowym i juz.Oszukac nie idzie bo jesli ktos oszuka nagroda nie przyjdzie na inne dane.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23925 przez _aga86_
Ja rowniez jestem za konkursami na forum...

Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23938 przez kasiora
sylwus136 napisał:


a na forum tez jest sposob zeby nie oszukiwać.Podajesz swoje imie i nazwisko pod danym np.zdjecim konkursowym i juz.Oszukac nie idzie bo jesli ktos oszuka nagroda nie przyjdzie na inne dane.


zawsze ktos moze podac imie i nazwisko np. znajomej przy kolejnym zdjeciu i juz oszustwo uchodzi plazem :silly:
no ale jak ktos chce oszukac to co by nie wymyslic i tak oszuka :huh:

a co to facebook-a ja uwielbiam ta strone :lol: moje pierwsze podejcie do komputera to facebook i pozniej forum :laugh: ale wiadomo kazdy na inny gust :silly:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24069 przez jedynaczka
ja to podobnie jak Sylwuś założyłam konto na facebooku tylko ze względu na ostatni konkurs... i mam nadzieje ze Pani Kasia zmieni zdanie co do konkursów! :)
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24100 przez sylwus136
kasiora napisał:



zawsze ktos moze podac imie i nazwisko np. znajomej przy kolejnym zdjeciu i juz oszustwo uchodzi plazem :silly:
no ale jak ktos chce oszukac to co by nie wymyslic i tak oszuka :huh:

:


no tak jak ktos chce to i tak i siak oszuka.Moze tez poprosic znajomych i powstawiaja nie swoje zdjecia.Masa jest sposobow na oszukanie .no coz trzeba niestety do tego przywyknac.

rozumiem Cie ze lubisz facebooka ale kazdy ma inne zdanie.Ja np. lubie nasze forum i zagladam tu czesto ale portale spolecznosciowe mnie nie interesuja.Mam n-k ale wchodze tam raz na tydzien albo na dwa tygodnie.

tez tak jak jedyneczka bardzo bym chciala zeby konkursy byly tu :)
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24292 przez Katarzyna
Zapraszam do brania udziału w obecnym głosowaniu na obecnych warunkach :)

Jeszcze tylko dziś można wziąć udział w konkursie. :)
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24528 przez Katarzyna
Konkurs wygrała Pani Małgorzata Anna Komor, gratulujemy!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl